osaühing Vambola
Piimakarjakasvatus
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 121 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 790 526,00 | 821 096,00 | 1 125 092,00 |
| Puhaskasum (€) | 215 145,00 | 78 519,00 | 282 940,00 |
| Varad (€) | 1 446 374,00 | 1 424 951,00 | 1 673 473,00 |
| Kohustised (€) | 336 780,00 | 236 841,00 | 202 423,00 |
| Omakapital (€) | 1 109 594,00 | 1 188 110,00 | 1 471 050,00 |
| Raha (€) | 50 796,00 | 36 890,00 | 122 257,00 |
| Töötajate arv | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,7 mln €
- Omakapital
- 1,5 mln €
- Kohustised
- 202 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 280 tuh €
- Riiklikud maksud
- 37,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 6,8 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,8 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 125 092,00 € · puhaskasum 282 940,00 €
müügitulu 821 096,00 € · puhaskasum 78 519,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 790 526,00 € · puhaskasum 215 145,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi vald, Tarvastu küla, Vambola · 69715 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 20032032 / 11
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
osaühing Karpo osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 2 556,00 € · Menetlus: Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 20032032 / M2, Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 20032032 / M3, Kanne Ä 20032032 / 5
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
10 · kanne 3
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 12.08.2026