osaühing METALLER
Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 78 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 22.12.2025; lepingu maksumus 5,0 tuh €: Veodresiini AGMu-2274 pinkide ja piirete valmistamine ning paigaldamine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 43,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 99 703,00 | 96 704,00 | 71 950,00 | 79 262,00 | 69 797,00 |
| Ärikasum (€) | 1 069,00 | 368,00 | 387,00 | 259,00 | -379,00 |
| Puhaskasum (€) | 697,00 | 66,00 | 33,00 | 28,00 | -439,00 |
| Varad (€) | 34 610,00 | 28 555,00 | 21 084,00 | 24 062,00 | 21 045,00 |
| Kohustised (€) | 29 743,00 | 23 622,00 | 16 117,00 | 19 067,00 | 16 488,00 |
| Omakapital (€) | 4 867,00 | 4 933,00 | 4 967,00 | 4 995,00 | 4 557,00 |
| Raha (€) | 2 782,00 | 5 383,00 | 1 542,00 | 1 539,00 | 339,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 21,0 tuh €
- Omakapital
- 4,6 tuh €
- Kohustised
- 16,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 30,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 9,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 4,6 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Riigihanked
2025–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,0 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
43,0 tuh € · 31 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 69 797,00 € · puhaskahjum 439,00 €
müügitulu 79 262,00 € · puhaskasum 28,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 71 950,00 € · puhaskasum 33,00 €
müügitulu 96 704,00 € · puhaskasum 66,00 €
müügitulu 99 703,00 € · puhaskasum 697,00 €
müügitulu 75 600,00 € · puhaskahjum 166,00 €
müügitulu 72 994,00 € · puhaskasum 221,00 €
müügitulu 66 136,00 € · puhaskasum 640,00 €
müügitulu 58 480,00 € · puhaskasum 44,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Metsa tn 16 · 90505 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30024490 / 5
Ettevõtte aadress muutus: Lääne maakond, Haapsalu linn, Metsa tn 16 · 90505 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30024490 / 4
müügitulu 89 663,00 € · puhaskahjum 275,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026