osaühing Paistevälja
Segapõllumajandus
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 131 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 122 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 433 524,00 | 3 626 021,00 | 2 761 573,00 | 4 111 282,00 | 4 103 213,00 |
| Ärikasum (€) | 440 973,00 | 997 133,00 | -8 895,00 | 627 597,00 | 476 291,00 |
| Puhaskasum (€) | 394 716,00 | 938 273,00 | -142 180,00 | 473 763,00 | 311 125,00 |
| Varad (€) | 6 405 612,00 | 7 537 829,00 | 7 300 879,00 | 7 417 272,00 | 8 079 966,00 |
| Kohustised (€) | 3 064 215,00 | 3 258 159,00 | 3 163 389,00 | 2 806 008,00 | 3 157 577,00 |
| Omakapital (€) | 3 341 397,00 | 4 279 670,00 | 4 137 490,00 | 4 611 264,00 | 4 922 389,00 |
| Raha (€) | 3 116,00 | 2 258,00 | 6 898,00 | 6 174,00 | 903,00 |
| Töötajate arv | — | — | 22,00 | 22,00 | 17,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 8,1 mln €
- Omakapital
- 4,9 mln €
- Kohustised
- 3,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,3 mln €
- Riiklikud maksud
- 188 tuh €
- Tööjõumaksud
- 57,3 tuh €
- Töötajaid
- 21,00
Avaliku sektori maksed
2026
122 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 103 213,00 € · puhaskasum 311 125,00 €
müügitulu 4 111 282,00 € · puhaskasum 473 763,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 761 573,00 € · puhaskahjum 142 180,00 €
müügitulu 3 626 021,00 € · puhaskasum 938 273,00 €
müügitulu 2 433 524,00 € · puhaskasum 394 716,00 €
müügitulu 2 400 206,00 € · puhaskasum 537 294,00 €
müügitulu 2 206 830,00 € · puhaskasum 384 318,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 792 307,00 € · puhaskasum 144 409,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva vald, Jalgsema küla, Töökoja · 73304 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 30027323 / 11
müügitulu 1 778 660,00 € · puhaskasum 88 846,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva-Jaani vald, Jalgsema küla, Töökoja · 73304 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 30027323 / 9
müügitulu 1 581 485,00 € · puhaskasum 54 849,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
260 000,00 € · pandipidaja AS SEB Pank
21 · kanne 1
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
200 000,00 EEK · pandipidaja AS Eesti Maapank
22 · kanne 2
10 · kanne 4
10 · kanne 3
10 · kanne 2
200 000,00 EEK · pandipidaja AS Eesti Maapank
21 · kanne 1
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026