osaühing Nukike
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 145 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 221 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 474 881,00 | 3 155 600,00 | 2 930 526,00 | 2 069 681,00 | 1 935 669,00 |
| Ärikasum (€) | 277 297,00 | 689 269,00 | -654 185,00 | -387 712,00 | 124 348,00 |
| Puhaskasum (€) | 247 378,00 | 662 924,00 | -738 690,00 | -498 844,00 | 48 934,00 |
| Varad (€) | 5 373 076,00 | 7 588 169,00 | 5 946 842,00 | 6 023 929,00 | 5 496 228,00 |
| Kohustised (€) | 1 428 160,00 | 2 980 329,00 | 2 077 691,00 | 2 653 622,00 | 2 028 122,00 |
| Omakapital (€) | 3 944 916,00 | 4 607 840,00 | 3 869 151,00 | 3 370 307,00 | 3 468 106,00 |
| Raha (€) | 403 921,00 | 204 899,00 | 10 288,00 | 209 292,00 | 113 168,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 6,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 5,5 mln €
- Omakapital
- 3,5 mln €
- Kohustised
- 2,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,9 mln €
- Riiklikud maksud
- 386 tuh €
- Tööjõumaksud
- 22,1 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Avaliku sektori maksed
2026
221 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 935 669,00 € · puhaskasum 48 934,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 069 681,00 € · puhaskahjum 498 844,00 €
müügitulu 2 930 526,00 € · puhaskahjum 738 690,00 €
müügitulu 3 155 600,00 € · puhaskasum 662 924,00 €
müügitulu 2 474 881,00 € · puhaskasum 247 378,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi vald, Väluste küla, Töökoja · 69704 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20031460 / 7
müügitulu 1 894 546,00 € · puhaskasum 4 893,00 €
müügitulu 2 729 502,00 € · puhaskasum 331 687,00 €
müügitulu 1 781 904,00 € · puhaskasum 18 385,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi vald, Pikru küla · 69709 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20031460 / 6
müügitulu 1 172 971,00 € · puhaskasum 702 669,00 €
müügitulu 964 793,00 € · puhaskasum 102 080,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
12 · kanne 3
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026