Veloplus Osaühing
Sporditarvete jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 154 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 4,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 813 329,00 | 4 472 384,00 | 3 815 318,00 | 4 058 354,00 | 4 196 230,00 |
| Ärikasum (€) | 929 213,00 | 614 952,00 | 339 539,00 | 161 383,00 | 281 681,00 |
| Puhaskasum (€) | 846 196,00 | 582 270,00 | 286 862,00 | 57 151,00 | 162 076,00 |
| Varad (€) | 2 369 111,00 | 3 301 512,00 | 3 659 561,00 | 3 020 911,00 | 2 906 947,00 |
| Kohustised (€) | 236 963,00 | 812 900,00 | 1 034 625,00 | 706 544,00 | 730 504,00 |
| Omakapital (€) | 2 132 148,00 | 2 488 612,00 | 2 624 936,00 | 2 314 367,00 | 2 176 443,00 |
| Raha (€) | 409 984,00 | 185 118,00 | 117 595,00 | 45 619,00 | 90 364,00 |
| Töötajate arv | — | — | 14,00 | 13,00 | 14,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,9 mln €
- Omakapital
- 2,2 mln €
- Kohustised
- 731 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,9 mln €
- Riiklikud maksud
- 465 tuh €
- Tööjõumaksud
- 71,0 tuh €
- Töötajaid
- 13,00
Avaliku sektori maksed
2026
4,1 tuh € · 9 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 196 230,00 € · puhaskasum 162 076,00 €
müügitulu 4 058 354,00 € · puhaskasum 57 151,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 815 318,00 € · puhaskasum 286 862,00 €
müügitulu 4 472 384,00 € · puhaskasum 582 270,00 €
müügitulu 4 813 329,00 € · puhaskasum 846 196,00 €
müügitulu 4 149 328,00 € · puhaskasum 468 311,00 €
müügitulu 3 259 108,00 € · puhaskasum 243 405,00 €
müügitulu 3 713 312,00 € · puhaskasum 414 154,00 €
müügitulu 3 177 671,00 € · puhaskasum 144 671,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Saku tn 3 · 11314 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10002456 / 10
müügitulu 3 727 708,00 € · puhaskasum 360 601,00 €
3 000 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
12 000 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
23 · kanne 3
10 · kanne 5
12 000 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
21 · kanne 1
15 · kanne 4
Kanne 3
15 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 2
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.09.2026