Miiaste Põllumajanduslik OÜ
Piimakarjakasvatus
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 146 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 35,4 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 987 817,00 | 1 224 180,00 | 1 402 357,00 | 1 398 688,00 | 1 701 202,00 |
| Ärikasum (€) | 224 757,00 | 151 893,00 | 242 614,00 | 355 717,00 | 499 912,00 |
| Puhaskasum (€) | 224 970,00 | 389 700,00 | 243 095,00 | 371 086,00 | 564 351,00 |
| Varad (€) | 1 595 033,00 | 2 001 001,00 | 2 290 966,00 | 2 653 134,00 | 1 946 350,00 |
| Kohustised (€) | 91 629,00 | 107 897,00 | 154 767,00 | 145 849,00 | 32 431,00 |
| Omakapital (€) | 1 503 404,00 | 1 893 104,00 | 2 136 199,00 | 2 507 285,00 | 1 913 919,00 |
| Raha (€) | 679,00 | 965,00 | 297,00 | 313,00 | 549,00 |
| Töötajate arv | — | — | 9,00 | 9,00 | 9,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,9 mln €
- Omakapital
- 1,9 mln €
- Kohustised
- 32,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 303 tuh €
- Riiklikud maksud
- 7,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
2026
35,4 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 701 202,00 € · puhaskasum 564 351,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Ümberkujundamiskanne
Varasemad muutused
müügitulu 1 398 688,00 € · puhaskasum 371 086,00 €
müügitulu 1 402 357,00 € · puhaskasum 243 095,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 1 224 180,00 € · puhaskasum 389 700,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Mammaste küla, Vana-Tartu tee 2 · 63211 · kanne 22 · Menetlus: Kanne Ä 20000765 / 25
müügitulu 987 817,00 € · puhaskasum 224 970,00 €
Õiguslik vorm muutus: Aktsiaselts · AS · kanne 20 · Miiaste Põllumajanduslik AS: Kanne 20 · Menetlus: Kanne Ä 20000765 / 23, Kanne Ä 20000765 / 22
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Peri küla, Pargi tee 2/1 · 63218 · kanne 18 · Menetlus: Kanne Ä 20000765 / 21
müügitulu 966 787,00 € · puhaskasum 284 747,00 €
müügitulu 936 201,00 € · puhaskasum 223 740,00 €
müügitulu 931 332,00 € · puhaskasum 239 742,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Peri küla · 63218 · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 20000765 / 20
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 851 331,00 € · puhaskasum 155 572,00 €
145 000,00 € · pandipidaja AS SEB Pank
4 000 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
müügitulu 480 483,00 € · puhaskasum 57 769,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
4 000 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
Jõustunud · Muutmiskanne
750 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Eesti Maapank
22 · kanne 2
13 · kanne 3
750 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Eesti Maapank
10 · kanne 2
21 · kanne 1
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 02.08.2026