osaühing REMDAL
Leiva- ja saiatootmine; säilitusaineteta pagaritoodete tootmine
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 155 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 44 000,00 | 1 560,00 | 1 560,00 | 1 560,00 | 2 010,00 |
| Ärikasum (€) | -9 887,00 | 118,00 | 138,00 | 194,00 | 123,00 |
| Puhaskasum (€) | 21 685,00 | 44 043,00 | 68 709,00 | 58 292,00 | 96 509,00 |
| Varad (€) | 722 791,00 | 765 580,00 | 834 289,00 | 892 581,00 | 989 217,00 |
| Kohustised (€) | 1 438,00 | 183,00 | 183,00 | 183,00 | 311,00 |
| Omakapital (€) | 721 353,00 | 765 397,00 | 834 106,00 | 892 398,00 | 988 906,00 |
| Raha (€) | 1 574,00 | 1 028,00 | 1 166,00 | 1 358,00 | 1 534,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 989 tuh €
- Omakapital
- 989 tuh €
- Kohustised
- 311 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 244 €
- Tööjõumaksud
- 264 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 2 010,00 € · puhaskasum 96 509,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Osanike muutmine
Varasemad muutused
müügitulu 1 560,00 € · puhaskasum 58 292,00 €
müügitulu 1 560,00 € · puhaskasum 68 709,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 560,00 € · puhaskasum 44 043,00 €
müügitulu 44 000,00 € · puhaskasum 21 685,00 €
müügitulu 85 000,00 € · puhaskahjum 11 735,00 €
müügitulu 103 000,00 € · puhaskasum 66 535,00 €
müügitulu 24 000,00 € · puhaskasum 100 067,00 €
müügitulu 18 000,00 € · puhaskasum 44 388,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, Vabriku tn 41 · 63306 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 20000720 / 10
müügitulu 18 000,00 € · puhaskasum 35 455,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 5
15 · kanne 4
Jõustunud · Avaldatav muutmiskanne
13 · kanne 3
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026