osaühing Arme Turvas
Piimakarjakasvatus
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 160 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 220 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 13 718,00 | 14 072,00 | 14 155,00 | 14 155,00 | 3 689 434,00 |
| Ärikasum (€) | 10 933,00 | 64 631,00 | -59 984,00 | 726,00 | 1 097 626,00 |
| Puhaskasum (€) | 10 866,00 | 64 555,00 | -60 049,00 | 686,00 | 1 055 651,00 |
| Varad (€) | 950 792,00 | 1 017 428,00 | 949 318,00 | 948 527,00 | 6 927 645,00 |
| Kohustised (€) | 45 109,00 | 47 190,00 | 39 129,00 | 37 652,00 | 4 961 119,00 |
| Omakapital (€) | 905 683,00 | 970 238,00 | 910 189,00 | 910 875,00 | 1 966 526,00 |
| Raha (€) | 79 727,00 | 168 067,00 | 168 333,00 | 174 597,00 | 685 718,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 22,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 6,9 mln €
- Omakapital
- 2,0 mln €
- Kohustised
- 5,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,1 mln €
- Riiklikud maksud
- 171 tuh €
- Tööjõumaksud
- 110 tuh €
- Töötajaid
- 24,00
Avaliku sektori maksed
2026
220 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 689 434,00 € · puhaskasum 1 055 651,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
müügitulu 14 155,00 € · puhaskasum 686,00 €
müügitulu 14 155,00 € · puhaskahjum 60 049,00 €
müügitulu 14 072,00 € · puhaskasum 64 555,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva vald, Aravete alevik, Piibe mnt 16 · 72751 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 30027099 / 13
müügitulu 13 718,00 € · puhaskasum 10 866,00 €
müügitulu 13 801,00 € · puhaskahjum 4 775,00 €
müügitulu 13 801,00 € · puhaskasum 10 848,00 €
müügitulu 13 801,00 € · puhaskasum 9 217,00 €
müügitulu 13 835,00 € · puhaskasum 10 119,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva vald, Aravete alevik, Mäe tn 9 · 73501 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30027099 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Ambla vald, Aravete alevik, Mäe tn 9 · 73501 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30027099 / 7
müügitulu 429 527,00 € · puhaskasum 19 364,00 €
2 401 000,00 EEK · pandipidaja Põhjamaade Keskkonnainvesteeringute Korporatsioon (Nordic Environment Finance Corporation-NEFCO)
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
2 401 000,00 EEK · pandipidaja Põhjamaade Keskkonnainvesteeringute Korporatsioon (Nordic Environment Finance Corporation-NEFCO)
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
800 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Eesti Hoiupank
10 · kanne 5
15 · kanne 4
13 · kanne 3
800 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Eesti Hoiupank
21 · kanne 1
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026