DEVIA OÜ
Jaemüük spetsialiseerimata kauplustes, kus on ülekaalus toidukaubad, joogid ja tubakatooted
15.09.2026 võitis hanke: Põlva valla teede ja tänavate talihooldus 2026–2028.
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 181 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 292 503,00 | 279 553,00 | 267 169,00 | 377 404,00 | 284 945,00 |
| Ärikasum (€) | 35 041,00 | 55 233,00 | -17 842,00 | 13 520,00 | 13 149,00 |
| Puhaskasum (€) | 32 912,00 | 53 068,00 | -21 403,00 | 7 276,00 | 8 239,00 |
| Varad (€) | 249 344,00 | 326 139,00 | 269 873,00 | 318 481,00 | 302 209,00 |
| Kohustised (€) | 90 783,00 | 114 510,00 | 79 647,00 | 120 979,00 | 96 468,00 |
| Omakapital (€) | 158 561,00 | 211 629,00 | 190 226,00 | 197 502,00 | 205 741,00 |
| Raha (€) | 79 887,00 | 58 226,00 | 47 244,00 | 46 840,00 | 37 486,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 302 tuh €
- Omakapital
- 206 tuh €
- Kohustised
- 96,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 99,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 23,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 14,2 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
- Teadaolev maht
- Vähemalt 123 tuh €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 284 945,00 € · puhaskasum 8 239,00 €
müügitulu 377 404,00 € · puhaskasum 7 276,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 267 169,00 € · puhaskahjum 21 403,00 €
müügitulu 279 553,00 € · puhaskasum 53 068,00 €
müügitulu 292 503,00 € · puhaskasum 32 912,00 €
müügitulu 101 928,00 € · puhaskasum 22 943,00 €
müügitulu 179 419,00 € · puhaskasum 20 010,00 €
müügitulu 107 874,00 € · puhaskasum 19 778,00 €
müügitulu 92 351,00 € · puhaskasum 483,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Mammaste küla, Tehnika tee 3/1 · 63211 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 20000625 / 10
müügitulu 101 919,00 € · puhaskasum 9 001,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Kanne 2
15 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026