Osaühing Hansaliin
Ajutise tööjõu rent
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 218 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 38 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,5 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 16 457 450,00 | 26 881 973,00 | 32 274 601,00 | 42 214 119,00 | 45 618 730,00 |
| Ärikasum (€) | 4 348,00 | 11 918,00 | 45 525,00 | 57 355,00 | 68 021,00 |
| Puhaskasum (€) | 3,00 | 1,00 | 4,00 | 6,00 | 4,00 |
| Varad (€) | 6 097 946,00 | 6 517 209,00 | 7 158 947,00 | 7 775 955,00 | 6 195 086,00 |
| Kohustised (€) | 5 927 045,00 | 6 346 307,00 | 6 988 041,00 | 7 605 043,00 | 6 024 170,00 |
| Omakapital (€) | 170 901,00 | 170 902,00 | 170 906,00 | 170 912,00 | 170 916,00 |
| Raha (€) | 2 603 177,00 | 3 101 084,00 | 3 636 252,00 | 737 313,00 | 239 281,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1 232,00 | 1 361,00 | 1 379,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 6,2 mln €
- Omakapital
- 171 tuh €
- Kohustised
- 6,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 4,8 mln €
- Tööjõumaksud
- 5,1 mln €
- Töötajaid
- 1 359,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,5 mln € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 45 618 730,00 € · puhaskasum 4,00 €
müügitulu 42 214 119,00 € · puhaskasum 6,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 32 274 601,00 € · puhaskasum 4,00 €
müügitulu 26 881 973,00 € · puhaskasum 1,00 €
müügitulu 16 457 450,00 € · puhaskasum 3,00 €
müügitulu 28 338 503,00 € · puhaskasum 685,00 €
müügitulu 42 420 976,00 € · puhaskasum 3 566,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Sadama tn 5 · 10111 · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 10001686 / 18
müügitulu 41 801 690,00 € · puhaskasum 2 684,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Sadama tn 5 // 7 · 10111 · kanne 16 · Menetlus: Kanne Ä 10001686 / 17
müügitulu 39 289 107,00 € · puhaskasum 2 821,00 €
müügitulu 36 006 924,00 € · puhaskasum 345,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
12 · kanne 10
12 · kanne 8
10 · kanne 7
10 · kanne 6
10 · kanne 5
13 · kanne 4
10 · kanne 3
01.09 · 31.08 · kanne 3
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.04 · 31.03 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026