osaühing Reiting PR
Keeleõpe
21.10.2026 võitis hanke: Klienditeenindaja koolitus.
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 204 päeva tagasi.
2025. aastal töötajate arv kasvas aastaga 22-lt 29-le.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,6 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 467 056,00 | 1 499 781,00 | 1 920 281,00 | 2 447 123,00 | 1 940 344,00 |
| Ärikasum (€) | 132 284,00 | -47 045,00 | 126 843,00 | 415 893,00 | -3 100,00 |
| Puhaskasum (€) | 124 841,00 | -50 693,00 | 119 756,00 | 410 775,00 | -820,00 |
| Varad (€) | 1 228 315,00 | 1 237 210,00 | 1 371 512,00 | 1 736 217,00 | 1 647 767,00 |
| Kohustised (€) | 266 144,00 | 325 732,00 | 353 046,00 | 349 755,00 | 292 125,00 |
| Omakapital (€) | 962 171,00 | 911 478,00 | 1 018 466,00 | 1 386 462,00 | 1 355 642,00 |
| Raha (€) | 439 195,00 | 265 901,00 | 521 255,00 | 658 729,00 | 559 426,00 |
| Töötajate arv | — | — | 22,00 | 22,00 | 29,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Töötajate arv kasvas aastaga 22-lt 29-le.
2024Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2018Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 1,6 mln €
- Omakapital
- 1,4 mln €
- Kohustised
- 292 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 947 tuh €
- Riiklikud maksud
- 307 tuh €
- Tööjõumaksud
- 111 tuh €
- Töötajaid
- 38,00
Riigihanked
2016–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 116
- Teadaolev maht
- Vähemalt 8,9 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
1,6 mln € · 303 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 940 344,00 € · puhaskahjum 820,00 €
müügitulu 2 447 123,00 € · puhaskasum 410 775,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 920 281,00 € · puhaskasum 119 756,00 €
müügitulu 1 499 781,00 € · puhaskahjum 50 693,00 €
müügitulu 1 467 056,00 € · puhaskasum 124 841,00 €
müügitulu 1 381 908,00 € · puhaskasum 126 676,00 €
müügitulu 1 331 616,00 € · puhaskasum 140 029,00 €
müügitulu 1 076 345,00 € · puhaskasum 105 142,00 €
müügitulu 787 505,00 € · puhaskahjum 24 676,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kastani tn 39-12 · 50410 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20000502 / 9
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Kastani tn 39-12 · 50410 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20000502 / 8
müügitulu 867 508,00 € · puhaskasum 7 500,00 €
12 · kanne 5
12 · kanne 4
12 · kanne 3
Jõustunud · Muutmiskanne
Kanne 2
15 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026