Osaühing Hankasport
Motellid ja muu sarnane majutus
24.08.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 218 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 239 586,00 | 347 775,00 | 343 671,00 | 357 788,00 | 438 338,00 |
| Ärikasum (€) | 2 067,00 | -25 646,00 | 3 678,00 | -75 497,00 | -18 657,00 |
| Puhaskasum (€) | -3 660,00 | -30 611,00 | -1 812,00 | -83 540,00 | -52 594,00 |
| Varad (€) | 2 208 677,00 | 2 143 468,00 | 2 097 868,00 | 2 436 318,00 | 2 428 472,00 |
| Kohustised (€) | 241 314,00 | 206 717,00 | 162 928,00 | 584 968,00 | 629 716,00 |
| Omakapital (€) | 1 967 363,00 | 1 936 751,00 | 1 934 940,00 | 1 851 350,00 | 1 798 756,00 |
| Raha (€) | 55 712,00 | 21 097,00 | 18 749,00 | 4 885,00 | 7 873,00 |
| Töötajate arv | — | — | 9,00 | 9,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,4 mln €
- Omakapital
- 1,8 mln €
- Kohustised
- 630 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 89,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 26,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 14,9 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
13 508,66 € → 11 530,19 € · vähenes 1 978,47 € · vanima nõude tähtpäev 31.03.2026
15 487,13 € → 13 508,66 € · vähenes 1 978,47 € · vanima nõude tähtpäev 31.03.2026
17 262,13 € → 15 487,13 € · vähenes 1 775,00 € · vanima nõude tähtpäev 07.11.2025
19 588,26 € → 17 262,13 € · vähenes 2 326,13 € · vanima nõude tähtpäev 20.10.2025
Varasemad muutused
21 436,75 € → 19 588,26 € · vähenes 1 848,49 € · vanima nõude tähtpäev 10.10.2025
22 158,28 € → 21 436,75 € · vähenes 721,53 € · vanima nõude tähtpäev 10.10.2025
22 358,28 € → 22 158,28 € · vähenes 200,00 € · sh tasumisgraafikus 14 472,42 € · graafiku lõpp 31.05.2027 · vanima nõude tähtpäev 01.10.2025
22 758,28 € → 22 358,28 € · vähenes 400,00 € · sh tasumisgraafikus 14 472,42 € · graafiku lõpp 31.05.2027 · vanima nõude tähtpäev 01.10.2025
23 158,28 € → 22 758,28 € · vähenes 400,00 € · sh tasumisgraafikus 16 447,42 € · graafiku lõpp 31.05.2027 · vanima nõude tähtpäev 01.10.2025
23 349,20 € → 23 158,28 € · vähenes 190,92 € · sh tasumisgraafikus 16 647,42 € · graafiku lõpp 31.05.2027 · vanima nõude tähtpäev 01.10.2025
23 549,20 € → 23 349,20 € · vähenes 200,00 € · sh tasumisgraafikus 16 647,42 € · graafiku lõpp 31.05.2027 · vanima nõude tähtpäev 01.10.2025
24 324,20 € → 23 549,20 € · vähenes 775,00 € · sh tasumisgraafikus 16 847,42 € · graafiku lõpp 31.05.2027 · vanima nõude tähtpäev 01.10.2025
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 438 338,00 € · puhaskahjum 52 594,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 357 788,00 € · puhaskahjum 83 540,00 €
Ivar Vendelin – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10001188 / 15
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 343 671,00 € · puhaskahjum 1 812,00 €
müügitulu 347 775,00 € · puhaskahjum 30 611,00 €
müügitulu 239 586,00 € · puhaskahjum 3 660,00 €
müügitulu 192 054,00 € · puhaskahjum 14 423,00 €
müügitulu 338 668,00 € · puhaskasum 230 294,00 €
müügitulu 329 559,00 € · puhaskahjum 7 859,00 €
müügitulu 273 232,00 € · puhaskahjum 33 715,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Võidu tn 16 · 11213 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10001188 / 10
müügitulu 189 064,00 € · puhaskasum 376 056,00 €
15 · kanne 3
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026