osaühing Eurovia-M
Kummirehvide tootmine, protekteerimine ja taastamine ning sisekummide tootmine
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 225 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 559 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 446 151,00 | 480 978,00 | 361 631,00 | 375 293,00 | 356 082,00 |
| Ärikasum (€) | 20 275,00 | 16 296,00 | -23 311,00 | -17 091,00 | -30 106,00 |
| Puhaskasum (€) | 20 424,00 | 15 847,00 | -18 468,00 | -17 248,00 | -29 103,00 |
| Varad (€) | 163 336,00 | 176 700,00 | 143 320,00 | 136 573,00 | 113 819,00 |
| Kohustised (€) | 66 564,00 | 64 081,00 | 49 169,00 | 59 670,00 | 66 019,00 |
| Omakapital (€) | 96 772,00 | 112 619,00 | 94 151,00 | 76 903,00 | 47 800,00 |
| Raha (€) | 37 830,00 | 64 023,00 | 46 700,00 | 42 486,00 | 29 482,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 7,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 114 tuh €
- Omakapital
- 47,8 tuh €
- Kohustised
- 66,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 72,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 23,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 14,7 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Avaliku sektori maksed
2026
559 € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 356 082,00 € · puhaskahjum 29 103,00 €
müügitulu 375 293,00 € · puhaskahjum 17 248,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 361 631,00 € · puhaskahjum 18 468,00 €
müügitulu 480 978,00 € · puhaskasum 15 847,00 €
müügitulu 446 151,00 € · puhaskasum 20 424,00 €
müügitulu 396 159,00 € · puhaskasum 25 994,00 €
müügitulu 236 192,00 € · puhaskahjum 29 411,00 €
müügitulu 671 955,00 € · puhaskahjum 41 068,00 €
müügitulu 335 635,00 € · puhaskahjum 52 722,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Suur-Männiku tn 8 · 11216 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10000978 / 9
müügitulu 543 952,00 € · puhaskahjum 36 217,00 €
12 · kanne 5
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026