osaühing Golfer
Puidu ja ehitusmaterjalide vahendamine
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 196 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 844 486,00 | 1 154 012,00 | 1 466 318,00 | 1 407 039,00 | 1 466 601,00 |
| Ärikasum (€) | -516 965,00 | -588 594,00 | -398 504,00 | -301 236,00 | -244 743,00 |
| Puhaskasum (€) | -725 964,00 | -805 320,00 | -613 305,00 | -612 554,00 | -484 022,00 |
| Varad (€) | 9 133 625,00 | 8 950 254,00 | 8 856 144,00 | 8 674 309,00 | 8 568 648,00 |
| Kohustised (€) | 9 304 129,00 | 7 676 078,00 | 8 195 273,00 | 8 625 992,00 | 9 004 353,00 |
| Omakapital (€) | -170 504,00 | 1 274 176,00 | 660 871,00 | 48 317,00 | -435 705,00 |
| Raha (€) | 76 493,00 | 60 851,00 | 82 792,00 | 202 865,00 | 278 273,00 |
| Töötajate arv | — | — | 23,00 | 21,00 | 21,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 8,6 mln €
- Omakapital
- -436 tuh €
- Kohustised
- 9,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (26)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanne1998. aasta aruanne1997. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 968 tuh €
- Riiklikud maksud
- 241 tuh €
- Tööjõumaksud
- 80,5 tuh €
- Töötajaid
- 28,00
Avaliku sektori maksed
2026
3,0 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Jõustunud
müügitulu 1 466 601,00 € · puhaskahjum 484 022,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 407 039,00 € · puhaskahjum 612 554,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 466 318,00 € · puhaskahjum 613 305,00 €
müügitulu 1 154 012,00 € · puhaskahjum 805 320,00 €
müügitulu 844 486,00 € · puhaskahjum 725 964,00 €
müügitulu 844 255,00 € · puhaskahjum 754 624,00 €
müügitulu 1 248 726,00 € · puhaskahjum 667 677,00 €
müügitulu 1 094 667,00 € · puhaskahjum 946 274,00 €
müügitulu 907 576,00 € · puhaskahjum 1 084 911,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Lina tn 31 · 80041 · kanne 24 · Menetlus: Kanne Ä 30000334 / 24
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Lina tn 31 · 80041 · kanne 23 · Menetlus: Kanne Ä 30000334 / 23
müügitulu 756 394,00 € · puhaskahjum 862 303,00 €
Aktsiaselts Wendre sai osanikuks: 95,41% · 2 500 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 30000334 / 17, Kanne Ä 30000334 / 18
osaühing Golfer osalus lõppes: 21,35% · 543 400,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 334 / 11
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
15 · kanne 6
15 · kanne 4
10 · kanne 3
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026