Osaühing "L.Kindsigo"
Hambaravi
12.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 231 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 14.08.2020; lepingu maksumus 130 tuh €: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Võru maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 24,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 62 527,00 | 69 424,00 | 74 483,00 | 69 704,00 | 65 755,00 |
| Ärikasum (€) | 197,00 | -2 569,00 | -740,00 | -2 345,00 | 429,00 |
| Puhaskasum (€) | 3,00 | -2 756,00 | -928,00 | -2 542,00 | 243,00 |
| Varad (€) | 15 384,00 | 11 122,00 | 10 186,00 | 8 705,00 | 8 188,00 |
| Kohustised (€) | 2 444,00 | 938,00 | 930,00 | 1 991,00 | 1 231,00 |
| Omakapital (€) | 12 940,00 | 10 184,00 | 9 256,00 | 6 714,00 | 6 957,00 |
| Raha (€) | 7 942,00 | 780,00 | 1 284,00 | 1 751,00 | 471,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 6,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 8,2 tuh €
- Omakapital
- 7,0 tuh €
- Kohustised
- 1,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 2,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,2 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 130 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
24,2 tuh € · 68 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 542,88 € · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
müügitulu 65 755,00 € · puhaskasum 243,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 69 704,00 € · puhaskahjum 2 542,00 €
müügitulu 74 483,00 € · puhaskahjum 928,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 69 424,00 € · puhaskahjum 2 756,00 €
müügitulu 62 527,00 € · puhaskasum 3,00 €
müügitulu 62 301,00 € · puhaskahjum 1 410,00 €
müügitulu 80 031,00 € · puhaskasum 388,00 €
müügitulu 84 275,00 € · puhaskasum 2 337,00 €
müügitulu 68 172,00 € · puhaskasum 4 830,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Liiva tn 11 · 65609 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20000400 / 7
müügitulu 64 504,00 € · puhaskahjum 1 815,00 €
13 · kanne 3
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026