osaühing Hambatohter
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 225 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Järva maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 99,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 157 436,00 | 150 390,00 | 157 256,00 | 199 701,00 | 209 006,00 |
| Ärikasum (€) | 45 224,00 | 42 495,00 | 38 423,00 | 69 349,00 | 70 992,00 |
| Puhaskasum (€) | 39 597,00 | 42 511,00 | 41 139,00 | 76 973,00 | 72 686,00 |
| Varad (€) | 203 582,00 | 243 233,00 | 284 062,00 | 360 724,00 | 440 385,00 |
| Kohustised (€) | 10 022,00 | 7 162,00 | 6 852,00 | 6 541,00 | 13 516,00 |
| Omakapital (€) | 193 560,00 | 236 071,00 | 277 210,00 | 354 183,00 | 426 869,00 |
| Raha (€) | 144 004,00 | 193 961,00 | 232 772,00 | 130 599,00 | 210 442,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 440 tuh €
- Omakapital
- 427 tuh €
- Kohustised
- 13,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (25)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanne1998. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 4,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 4,8 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
99,7 tuh € · 85 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 209 006,00 € · puhaskasum 72 686,00 €
müügitulu 199 701,00 € · puhaskasum 76 973,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 157 256,00 € · puhaskasum 41 139,00 €
müügitulu 150 390,00 € · puhaskasum 42 511,00 €
müügitulu 157 436,00 € · puhaskasum 39 597,00 €
müügitulu 149 158,00 € · puhaskasum 36 239,00 €
müügitulu 164 156,00 € · puhaskasum 50 574,00 €
müügitulu 144 607,00 € · puhaskasum 36 250,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Türi vald, Türi linn, Tallinna tn 8a · 72213 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30028840 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Türi vald, Türi linn, Viljandi tn 4 · 72211 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30028840 / 5
müügitulu 123 198,00 € · puhaskasum 29 517,00 €
müügitulu 104 396,00 € · puhaskasum 38 022,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026