osaühing STIGMA ERAKLIINIK
Hambaravi
14.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 236 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 487 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 617 778,00 | 666 255,00 | 772 428,00 | 891 610,00 | 941 069,00 |
| Ärikasum (€) | 177 128,00 | 183 194,00 | 218 039,00 | 256 668,00 | 306 136,00 |
| Puhaskasum (€) | 123 864,00 | 148 507,00 | 184 542,00 | 211 797,00 | 252 728,00 |
| Varad (€) | 240 186,00 | 252 570,00 | 321 572,00 | 324 948,00 | 391 164,00 |
| Kohustised (€) | 58 185,00 | 62 062,00 | 76 522,00 | 58 101,00 | 71 589,00 |
| Omakapital (€) | 182 001,00 | 190 508,00 | 245 050,00 | 266 847,00 | 319 575,00 |
| Raha (€) | 207 640,00 | 232 143,00 | 303 072,00 | 285 245,00 | 307 325,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 391 tuh €
- Omakapital
- 320 tuh €
- Kohustised
- 71,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 40,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 44,4 tuh €
- Töötajaid
- 16,00
Riigihanked
2019–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 407 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
487 tuh € · 55 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 941 069,00 € · puhaskasum 252 728,00 €
müügitulu 891 610,00 € · puhaskasum 211 797,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 772 428,00 € · puhaskasum 184 542,00 €
müügitulu 666 255,00 € · puhaskasum 148 507,00 €
müügitulu 617 778,00 € · puhaskasum 123 864,00 €
müügitulu 451 100,00 € · puhaskasum 173 862,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Pikk tn 20 · 51009 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 19997843 / 5
müügitulu 492 244,00 € · puhaskasum 22 701,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Pikk tn 18 · 51013 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 19997843 / 4
müügitulu 575 332,00 € · puhaskasum 168 870,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Pikk tn 14 · 51013 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 19997843 / 3
müügitulu 558 274,00 € · puhaskasum 166 340,00 €
müügitulu 530 848,00 € · puhaskasum 115 996,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026