Ebavere ST Osaühing
Piimakarjakasvatus
27.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 8 625,58 € → 5 614,30 € · vähenes 3 011,28 € · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 266 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 16,1 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 197 269,00 | 323 921,00 | 264 371,00 | 236 574,00 | 105 909,00 |
| Ärikasum (€) | -11 572,00 | 113 491,00 | -54 784,00 | 9 634,00 | -88 206,00 |
| Puhaskasum (€) | -15 232,00 | 110 042,00 | -61 141,00 | 945,00 | -95 568,00 |
| Varad (€) | 485 292,00 | 606 776,00 | 595 641,00 | 608 629,00 | 538 262,00 |
| Kohustised (€) | 140 324,00 | 151 766,00 | 201 772,00 | 213 815,00 | 239 016,00 |
| Omakapital (€) | 344 968,00 | 455 010,00 | 393 869,00 | 394 814,00 | 299 246,00 |
| Raha (€) | 64 920,00 | 82 045,00 | 32 172,00 | 19 648,00 | 3 524,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 5,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 538 tuh €
- Omakapital
- 299 tuh €
- Kohustised
- 239 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 21,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 10,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 9,3 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Avaliku sektori maksed
2026
16,1 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
8 625,58 € → 5 614,30 € · vähenes 3 011,28 € · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
müügitulu 105 909,00 € · puhaskahjum 95 568,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 236 574,00 € · puhaskasum 945,00 €
müügitulu 264 371,00 € · puhaskahjum 61 141,00 €
müügitulu 323 921,00 € · puhaskasum 110 042,00 €
müügitulu 197 269,00 € · puhaskahjum 15 232,00 €
müügitulu 229 703,00 € · puhaskahjum 21 543,00 €
müügitulu 260 216,00 € · puhaskasum 34 367,00 €
müügitulu 145 718,00 € · puhaskahjum 30 691,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Ebavere küla, Farmi · 46202 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 40000121 / 12
müügitulu 152 753,00 € · puhaskahjum 42 632,00 €
müügitulu 302 086,00 € · puhaskahjum 193 274,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Ebavere ST Osaühing: Kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 121 / 7, Kanne Ä 121 / 6, Kanne Ä 121 / 8
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
10 · kanne 3
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Usaldusühing · UÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026