Osaühing CERRO
Liha ja lihatoodete hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 321 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 321 040,00 | 450 006,00 | 334 266,00 | 226 877,00 | 116 670,00 |
| Ärikasum (€) | 64 295,00 | 3 271,00 | 2 564,00 | 3 214,00 | 8 956,00 |
| Puhaskasum (€) | 64 295,00 | 3 271,00 | 2 564,00 | 3 214,00 | 8 956,00 |
| Varad (€) | 149 458,00 | 154 453,00 | 133 318,00 | 127 912,00 | 138 735,00 |
| Kohustised (€) | 54 025,00 | 55 749,00 | 32 050,00 | 23 430,00 | 25 297,00 |
| Omakapital (€) | 95 433,00 | 98 704,00 | 101 268,00 | 104 482,00 | 113 438,00 |
| Raha (€) | 4 065,00 | 8 627,00 | 7 913,00 | 6 271,00 | 10 158,00 |
Aastaaruanded · 2016–2020 · summad eurodes
- Varad · 2020
- 139 tuh €
- Omakapital
- 113 tuh €
- Kohustised
- 25,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1997. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Töötajaid
- 2,00
Muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Lüganuse vald, Kiviõli linn, Keskpuiestee 39-19 · 43124 · kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 10000281 / 15
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, P. Pinna tn 21 · 13615 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 10000281 / 14
müügitulu 116 670,00 € · puhaskasum 8 956,00 €
müügitulu 226 877,00 € · puhaskasum 3 214,00 €
müügitulu 334 266,00 € · puhaskasum 2 564,00 €
müügitulu 450 006,00 € · puhaskasum 3 271,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 52 · 12915 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10000281 / 12
müügitulu 321 040,00 € · puhaskasum 64 295,00 €
12 · kanne 7
Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 6 · Osaühing CERRO: Kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 281 / 6
18 · kanne 5
10 · kanne 4
10 · kanne 3
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.09.2026