DINER Osaühing
Piimakarjakasvatus
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 164 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 33,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 460 344,00 | 2 554 199,00 | 2 052 953,00 | 2 299 666,00 | 2 575 107,00 |
| Ärikasum (€) | 434 533,00 | 1 143 988,00 | 510 421,00 | 661 325,00 | 973 834,00 |
| Puhaskasum (€) | 425 467,00 | 1 136 272,00 | 501 890,00 | 666 168,00 | 994 351,00 |
| Varad (€) | 2 525 751,00 | 3 461 917,00 | 3 777 162,00 | 4 414 822,00 | 5 426 305,00 |
| Kohustised (€) | 579 725,00 | 379 619,00 | 192 974,00 | 164 466,00 | 181 598,00 |
| Omakapital (€) | 1 946 026,00 | 3 082 298,00 | 3 584 188,00 | 4 250 356,00 | 5 244 707,00 |
| Raha (€) | 227 435,00 | 272 683,00 | 288 271,00 | 887 378,00 | 674 920,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 7,00 | 10,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2017Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 5,4 mln €
- Omakapital
- 5,2 mln €
- Kohustised
- 182 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 645 tuh €
- Riiklikud maksud
- 96,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 33,0 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
33,3 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 575 107,00 € · puhaskasum 994 351,00 €
müügitulu 2 299 666,00 € · puhaskasum 666 168,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Vao küla, Tehnika · 46230 · kanne 23 · Menetlus: Kanne Ä 40000397 / 23
müügitulu 2 052 953,00 € · puhaskasum 501 890,00 €
müügitulu 2 554 199,00 € · puhaskasum 1 136 272,00 €
müügitulu 1 460 344,00 € · puhaskasum 425 467,00 €
müügitulu 1 033 835,00 € · puhaskasum 137 051,00 €
müügitulu 911 458,00 € · puhaskasum 240 865,00 €
müügitulu 916 744,00 € · puhaskasum 156 206,00 €
müügitulu 1 043 014,00 € · puhaskasum 270 192,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Vao küla, Pargi tn 7-8 · 46230 · kanne 18 · Menetlus: Kanne Ä 40000397 / 18
müügitulu 629 019,00 € · puhaskahjum 30 961,00 €
DINER Osaühing: Kanne 17 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 40000397 / 17
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
5 000 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
300 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts EESTI ÜHISPANK
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
Jõustunud · Muutmiskanne
300 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts EESTI ÜHISPANK
21 · kanne 1
3 · kanne 1
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026